• 10
  • 9
  • 11

With more than 10 years experience, Ningbo ToFoam Stationery Co.,Ltd is specialized in supply school & office stationary, home decoration and DIY crafts. Such as EVA foam sheet, foam board, stickers glitter, foam clay…etc.
Fabrika jonë ndodhet në Wenzhou City, ne edhe vetë një sallë ekspozite në Ningbo, e cila është shumë afër aeroportit dhe stacioni hekurudhor.
Our factory has passed ISO9001 BSCI ,wal-mart,target,tesco,maichaels audit  etc. We have strong business relationships with our clients. all goods already passed EN71-1/2/3, HR4040,ASTM963.
Ne ju mirëpresim ngrohtësisht të na kontaktoni për informacion të përditësuar mbi marrëveshjet tona të biznesit. Ne jemi gjithashtu në kërkim përpara për të krijuar një marrëdhënie të mirë afatgjatë me ju, dhe ndarjen e të ardhmen tonë të përbashkët së bashku.

Shiko te gjitha
WhatsApp Online Chat!